Miaport Arnavutköy

MiaPort Arnavutköy yeni ve modern bir yaşam alanı sunmaktadır. Muhteşem şekilde planlanan proje, İstanbul’un hızlı bir şekilde gelişen yeni cazibe bölgesi Arnavutköy’ün merkezinde yükselmektedir.

Merkezi bir yapısı olan proje şehrin her yerine kısa sürede ulaşmanıza olanak tanımaktadır. Bunun yanı sıra İstanbul Havalimanına yalnızca 5 dakika uzaklığa sahiptir. Bu bakımdan başarılı bir yatırım yapma olanağı sunar. Sürekli gelişen bir bölgede bulunması nedeniyle geleceğinize katkıda bulunma imkanı tanır.

Butik konsepti ve yatay mimarisiyle, proje yeşil bir alanda huzurlu bir yaşam imkanı tanır. Birbirinden farklı daire tiplerine sahip olan proje, size en uygun yaşam alanını bulmanıza yardımcı olur.

MiaPort Arnavutköy Projesi

MiaPort Arnavutköy toplamda 3,960 metrekarelik bir arsada bulunmaktadır. İçerisinde 6 triplex villa ve 83 daire vardır. Söz konusu daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 şekilde planlanmıştır. Bu nedenle herkesin istediğine göre planı bulmasına yardımcı olunur.

Teknolojinin son imkanlarına sahip olan MiaPort akıllı ev sistemlerine sahiptir. Böylece hayatınızı daha kolay ve lüks hale getirmenize yardımcı olunur. Bunun yanı sıra sosyal alanlarıyla rahatlamanıza da yardımcı olunur.

Kendi içerisinde rahat bir şekilde kullanabileceğiniz fitness center, hamam ve kapalı havuz vardır. Böylece yaşamdan daha fazla zevk almanızı sağlar. Bu olanakların yanı sıra havalimanına 14 kilometre, otobüs durağına 500 metredir Bu bakımdan ulaşım imkanları da oldukça geniştir.

Blog içinde yayınlandı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir